Logo

Služby

Firma Stavby Šatan se zabývá realizací staveb, zejména rodinných domů, kanceláří a administrativních budov. Pracujeme v regionu Středočeský kraj (Kladno, Beroun, Benešov, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Kutná Hora, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník). Realizujeme především hrubé stavby, základové desky a fasády domů pro Středočeský kraj. Kompletní seznam stavebních prací najdete níže. Stavíme vše od základové desky přes izolace, fasády až po obkladačské a instalatérské práce.

Jak pracujeme

Veškeré stavební práce provádíme na základě předložené dokumentace od architekta, které nám dodá klient. Podle návrhu pak postupujeme s výběrem nejvhodnějšího postupu výstavby i typu materiálu včetně např. dekoru dlaždiček, odstínu dřeva, barvy zdí atd. Máme certifikaci pro dotační program Nová Zelená úsporám. Rádi vám poradíme se získáním dotací na stavbu a vyřízením veškeré administrativy, která je k Zelené úsporám potřeba.

Pokud máte ohledně realizace staveb jakýkoliv dotaz, neváhejte a zavolejte nám. Je jedno, ze kterého města jste, pracujeme v celém Středočeském kraji a jeho blízkém okolí. Zajistíme i dílčí práce jako rekonstrukce staveb (rodinných domů, bytů a bytových jader, kanceláří, administrativních prostor apod.). Máme zkušený tým lidí a poradíme si i s atypickým řešením staveb.

Stavební práce Středočeský kraj